poniedziałek, 30 czerwca 2014

Witam! :)Słowem wstępu   Zanim wyślę Wam pierwszy rozdział opowiadania, które będzie się tutaj ukazywało, wypada powiedzieć – napisać – parę słów wstępu. Po to też jest ten post. Od czego więc by tu zacząć…? Chyba przede wszystkim od tego, czego dotyczy historia. Otóż toczy się ona, jak sam tytuł wskazuje, w Hogwarcie i opowiada o wydarzeniach, które miały miejsce podczas ostatniego roku Rona, Harry’ego oraz Hermiony. Wrócili oni tam, aby dokończyć naukę. Ponieważ Voldemort – ek-hm! Sami-Wiecie-Kto nie żyje już od ponad trzech miesięcy, przyjaciele oczekują spokojnego roku bez żadnych wielkich niespodzianek… Nie trzeba nawet mówić, jak bardzo się mylą! To, co będzie się działo w Szkole Magii i Czarodziejstwa, przekroczy ich najśmielsze oczekiwania. Czy dadzą sobie radę? Jak rozwiną się relacje pomiędzy Gryfonami i Ślizgonami? I jaką rolę w tym wszystkim odegra Krąg?
    By poznać odpowiedzi na te pytania, musicie sięgnąć po pierwszy rozdział, który pojawi się niebawem.
       Poza krótkim opisem tego, co zaplanowałam, chciałam również ustalić swoiste zasady:
      


                Posty będą się ukazywały w miarę możliwości co tydzień, co dwa – wszystko zależy od tego, ile będę miała czasu. 


         W razie większego opóźnienia postaram się o tym informować.


         Zależy mi na komentarzach, nie ukrywam, lecz nie na pustym słodzeniu, a szczerej opinii po przeczytaniu danego rozdziału. Konstruktywna krytyka mile widziana, ponieważ chcę doskonalić mój warsztat, a bez tego ani rusz!


          Jeśli trafiłeś tu tylko po to, by z czystej złośliwości sypać wulgaryzmami, proszę, powstrzymaj się od tego. Proszę również o niewdawanie się w dyskusje w komentarzach, gdyż jest to zupełnie niepotrzebne.
 


Jeśli chodzi o „regulamin”, byłoby to na tyle. W razie pytań, chętnie udzielę na nie odpowiedzi – kontakt zostanie podany! Do napisania! :D

I na koniec coś, co niewątpliwie powinno się tutaj znaleźć:

 Wszystkie postacie (z kilkoma wyjątkami) oraz miejsca należą w całości do pani J.K. Rowling. Natomiast opisane w opowiadaniu wydarzenia są MOJĄ WŁASNOŚCIĄ. Nie zgadzam się na kopiowanie i publikowanie fragmentów  bez mojej zgody (a przede wszystkim wiedzy) i dopisku, że jestem ich autorką i z którego bloga pochodzą. 


Dziękuję :)
Rozdział pojawi się już niebawem! 

2 komentarze:

  1. Okej ^^ A walnę koma,bo co? Przyrzekłam na moją godność Sennej Mary,więc muszę się wywiązać :D
    Jestem ciekawa co wyniknie z twojego opowiadania! ;D

    OdpowiedzUsuń
  2. Więc od czego by tu zacząć zapowiada się całkiem fajnie. <3

    OdpowiedzUsuń